O mnie

Łukasz

Od 10 lat zajmuje się projektowaniem stron internetowych i programowaniem na potrzeby WEB, a od 5 lat działam jako Freelancer.

Tworzę strony i sklepy internetowe w oparciu o WordPress’a.

Wiedza z zakresu projektowania, pozycjonowania stron i działań marketingowych w sieci pozwala mi na tworzenie dobrych, dobrze wypozycjonowanych stron internetowych.

Nie prowadzę dużej agencji interaktywnej. Nie tworzyłem stron dla wielkich międzynarodowych firm. Tworzę strony dla każdego zwykłego i niezwykłego Polaka, polskiego przedsiębiorcy, suma sumarum, każdego kto potrzebuje zaistnieć w sieci.

Tworzę strony responsywne, oparte o aktualne, wiodące standardy i technologie,  prowadzę również parę stron komercyjnych. Chcesz wiedzieć więcej zajrzyj do zakładki “Warto wiedzieć”, w której poruszam parę bardzo istotnych tematów związanych z projektowanie stron i sklepów jak i dalszym ich funkcjonowaniem w globalnym Internecie.

PS.

Zawsze możesz wysłać do mnie maila. To taki mały krok do naszej współpracy i nic nie kosztuje, więc nie bójcie się pisać, a ja postaram się sprawnie i szybko na nie odpowiedzieć.

100% kreatywności
200% ciężkiej pracy
300% wsparcia

To może być też Twoje miejsce

Jeśli jesteś pasjonatem Webdesignu, programujesz w PHP znasz WordPressa jak swoją własną kieszeń.

Pisz śmiało.

Jestem otwarty na wszelką współpracę.

Poszukuje zarówno zajebistych projektantów stron internetowych, jak i programistów.

Pracy jest sporo i jest czym się podzielić.

Kto wie, może razem stworzymy coś nietuzinkowego.

Wszelkie prawa zastrzeżone sohomedia.pl